1 Milyon Bitcoin'i Olan Türk | BaksanaBaksana.Com baksanabaksana.com
 1. 1 Milyon Bitcoin'i Olan Türk

  1 Milyon Bitcoin'i Olan Türk


  HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA

  YOUTUBE KANALIMIZ
  Milimaudio Originals | Bölüm 001 Milimaudio, Silikon Vadisinde Türk bir pizacıda çalışıyordu. 22 Mayıs 2010 tarihinde, Satoshi Nakamoto’dan aldığı o siparişle hayatının değişeceğinden habersizdi. Milimaudio siparişi götürüp, pizzayı uzattığında Satoshi Nakamoto ödeme olarak telefonundan bitcoin hesabını göstermişti. Bitcoin nedir bilmese de, Milimaudio işlemi onaylayıp hemen oradan topukladı. Akşam eve vardığında Google’a hemen “bitcoin” yazmıştı. İlk olarak “Tron yorum” üzerinden bitcoin nedir? bitcoin nasıl alınır? bitcoin kaç tl? gibi ana konuları araştırdı. Mevzuyu çözdükten sonra bitcoin madenciliği ile karşılaştı ve “Satoshi Nakamoto, seni çılgın.” Dedi. Artık onun için herşey daha kolaydı. Sonraki 1 ay boyunca tüm siparişleri o götürdü, Satoshi Nakamoto ile arasında bir bağ oluşmuştu. Ondan bitcoinleri aldıkça, patronu maaşından kesiyordu, böylelikle pizza karşılığı bitcoin almaya başlamıştı. İşte Milimaudio ilk 100bin bitcoini bu şekilde yaptı. O’nda ki bu cevheri ve vizyonu gören Satoshi Nakamoto, ‘Would you like to be my Turkish ambassador Milimaudio’’ dedi. Teklifi duyan Milimaudio havalara uçmuş ve hiç düşünmeden teklifi imzalamıştı. 1 bitcoin kaç tl diye hesapladıktan sonra, hemen Türkiye’ye döndü ve ardından mega bir internet cafe açtı. Gündüzleri internet cafede Counter Strike, LoL ve Dota oynayan çocukların, skinlerini ve itemlarini, soslu tavuk döner ve ayran karşılığında alıyordu. Ardındansa kendi kurduğu blackmarket’ta bitcoin ile takas ediyordu. “Gençler sağolsun, 250bin bitcoini de bu şekilde yaptım.” Diyor bay Milimaudio. Bununla da kalmamış, yeni bitcoinleri 3D printerdan basarak 100 bin bitcoin daha kazanmıştı ve 5 yıldır da kesintisiz üretim halinde. Geceleri makinalar hiç durmadan bitcoin madenciliği yapıyor. Ayrıca ar-ge çalışmaları ile Dünya’nın ilk Bitcoin yetiştiriciliği, sulamacılığı ve besiciliğini yapıyor. Artık günde yalnızca 1 dakika çalışıyor, onda da zaten bitcoin hesabına girip çıkıyor. Kalan zamanında ise Milimaudio Instagram sayfasında adminlik yapıyor. Credits: DoraPedia Instagram ► https://www.instagram.com/dora_nymphetamin Twitter ► https://twitter.com/DoraPediaa Milimaudio Instagram ► https://www.instagram.com/milimaudio HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    15

Background

 • BİNANCE İLE %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA
- IZLEMEK ICIN LUTFEN REKLAMA TIKLAYIP BEKLEYINIZ -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER VİDEOLAR
SON YORUMLAR
Oyun Haber

www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.