Reklamı Gizle[x]
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN
TIKLAYIN!

dizi
Masumlar Apartmanı 12. Bölüm 2. Fragman
İncele
Masumlar Apartmanı 12. Bölüm 2. Fragman
“O benim her şeyim.” #MasumlarApartmanı her salı 20.00’de #TRT1’de! Her evin bir sırrı, her kalbin bir yarası vardır. Bazen de kapıyı aşk çalar… Masum hayatların gerçek hikayesi Masumlar Apartmanı her salı TRT 1’de! Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır. Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan ve sürükleyici konusuyla herkesi şaşırtacak olan “Masumlar Apartmanı” dizisi her salı akşamı TRT 1’de… Sosyal Medya Hesaplarımız: Instagram: https://www.instagram.com/masumlarapartmani/ Twitter: https://twitter.com/masumlarapt Facebook: https://www.facebook.com/masumlarapartmani/ içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 3
 • 0
Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm Fragmanı
İncele
Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm Fragmanı
Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” atv’de… Yapım : Tims&B Productions Yönetmen : Murat Saraçoğlu Senaryo : Yıldız Tunç, Su Ersöz, Derem Çıray Oyuncular: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Mehmet Polat, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten Bir Zamanlar Çukurova YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/iKjKpL atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 3
 • 0
Sol Yanım 2. Bölüm 2. Fragman
İncele
Sol Yanım 2. Bölüm 2. Fragman
Sol Yanım bütün bölümleri startv.com.tr’de→ https://www.startv.com.tr/dizi/sol-yanim/bolumler Sol Yanım’a Abone Olmak İçin → http://bit.ly/sy-dd-sub ‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak…. Yapım: BKM Yönetmen: Serdar Gözelekli Yapımcı: Necati Akpınar Senaryo: Melis Civelek – Özlem Çadırcı Genel Koordinatör: Berk Akman Uygulayıcı Yapımcı: İlkim Dağlı Müzik: Alp Yenier Görüntü Yönetmeni: Tahir Canlı Sanat Yönetmeni: Tolga Coşkuntuna OYUNCULAR Özge Yağız Tolga Mendi Cemre Baysel Emre Bey Defne Samyeli Cansel Elçin Esra Bezen Bilgin Deniz Barut Taner Rumeli Seda Akman Benian Dönmez Feyza Civelek Tuğçe Açıkgöz Ecem Atalay Ergül Miray Şahin Emre Dinler Oktay Çubuk Aleyna Şen Yavuz Pekdiker Demet Genç Haydar Koyel Celal Tak Murat Balcı Özgür Cem Tuğluk Efe Taşdelen Ayşe Kırca Hasret Usneker #SolYanım içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 14
 • 0
Carpisma Fragman 1 AyYapim Yeni Dizi!
İncele
Carpisma Fragman 1 AyYapim Yeni Dizi!
BU BIR MONTAJ LUTFEN O KADAR ETKILENMEYIN! Daha cok video izlemek icin: Instagram:@Isimmelek Twitter@Isimmelek içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 17
 • 0
Kalk Gidelim 128. Bölüm 1. Fragman
İncele
Kalk Gidelim 128. Bölüm 1. Fragman
#KalkGidelim YouTube kanalına hoş geldin! Bölümler, klipler, kamera arkası ve daha fazlası için abone olmayı unutma 🙂 Sosyal Medya Hesaplarımız; http://facebook.com/kalkgidelimtv Tweets by kalkgidelimtv http://instagram.com/kalkgidelimtv içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 15
 • 0
Öğretmen 9. Bölüm 1. Fragmanı | FİNAL
İncele
Öğretmen 9. Bölüm 1. Fragmanı | FİNAL
Öğretmen 9. Bölüm 1. Fragmanı | FİNAL #FOX #FOXplay #Öğretmen Öğretmen HD izle! Öğretmen Pazar 20.00’de FOX’ta! Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?” Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek! Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır. Oyuncular: İlker Kaleli Ceren Moray Serhat Kılıç Afra Saraçoğlu Serkan Keskin Şerif Erol içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 11
 • 0
Acemi Anneler 18. Bölüm Fragmanı
İncele
Acemi Anneler 18. Bölüm Fragmanı
“Bazıları bebek sahibi olmak için her şeyi yaparken…” 👼🏻 #AcemiAnneler hafta içi her gün 15.45’te #TRT1’de! Acemi Anneler Sosyal Medya Hesapları: Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/acemianneler/ Resmi Twitter Sayfası: https://twitter.com/AcemiAnnelerTRT Resmi Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/acemianneler/ TRT 1 Sosyal Medya Hesapları: Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/TRT1/ Resmi Twitter Sayfası: https://twitter.com/trt1/ Resmi Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/trt1/ içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 13
 • 0
Kim Milyoner Olmak İster 921. Bölüm Fragmanı
İncele
Kim Milyoner Olmak İster 921. Bölüm Fragmanı
Kim Milyoner Olmak İster 921. Bölüm Fragmanı atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 26
 • 0
Hercai 47. Bölüm 2. Fragmanı
İncele
Hercai 47. Bölüm 2. Fragmanı
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UC2l92bN_FWHjZZPdOYnZveg/join “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar ve İlay Erkök paylaşıyor. Hercai YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://bit.ly/2vwmORD atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN Hercai Web Sayfası; https://goo.gl/ziLDeQ içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 30
 • 0
Benim Adım Melek 38.Bölüm Fragmanı
İncele
Benim Adım Melek 38.Bölüm Fragmanı
============================================ “BENİM ADIM MELEK“ Sosyal Medya Adresleri Facebook : https://www.facebook.com/adimmelektrt Twitter : https://www.twitter.com/adimmelektrt Instagram : https://www.instagram.com/adimmelektrt ======================================================= Üs Yapım Hakkında Üs Yapım 2012 yılında Süreyya Önal tarafından kuruldu. Yapımdan post prodüksiyona kadar her aşamasını kendi bünyesinde tasarlamakta ve uygulamakta olan Üs Yapım, reality, talk show, belgeseller ve drama alanında televizyon formatları hazırlamakta, Türkiye’nin önde gelen televizyon kanalları için içerik üretmektedir. içerikler sosyal medyalardan alıntıdır!
 • 23
 • 0
www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.