113 Yıllık Büyük Şirket, Blockchain’a 100 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı | BaksanaBaksana.Com baksanabaksana.com
 1. 113 Yıllık Büyük Şirket, Blockchain’a 100 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

  113 Yıllık Büyük Şirket, Blockchain’a 100 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

  1080P Türkçe Dublaj


  HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA

  YOUTUBE KANALIMIZ
  Londra merkezli büyük kripto cüzdanı sağlayıcısı Blockchain.com, yüksek profilli bir yatırımcı olan İngiliz varlık yönetimi şirketi Baillie Giffordun şirketin en son C Serisi finansman turunda yaklaşık 100 milyon dolar yatırım yaptığını açıkladı. Kaynak: Adobe / prima91 Tur geçen ay tamamlandı, ancak Blockchain.com’un CEO’su ve Kurucu Ortağı Peter Smith, bu hamleyi henüz duyurarak, bunun şirketin bugüne kadarki en büyük tek yatırımını temsil ettiğini belirtti. 1908 yılında kurulan ve merkezi İskoçya’nın Edinburgh şehrinde bulunan Baillie Gifford, firmanın şu anda dünya çapında bir müşteri tabanı için uzman öz sermaye, sabit gelir ve çok varlıklı portföylerde yaklaşık 325.8 milyar İngiliz Sterlini (443.5 milyar dolar) yönettiğini ve danışmanlık yaptığını söylüyor. Baillie Gifford, hepsi şirketin bünyesinde çalışan 46 ortağa aittir. Belki de geciken duyuruya biraz ışık tutan Smith, Baillie Gifford’un “dikkat çekmekten sakındığını, titiz standartlara sahip olduğunu” ve Blockchain.com’un son 300 milyon dolarlık finansman turuna katılımlarının “bir kripto şirketine ilk yatırımlarından birini” temsil ettiğini söyledi. “Bu, dengeli ve çeşitlendirilmiş bir perakende/kurumsal işletmenin önümüzdeki yıllarda inanılmaz bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu da doğrular” diyen Smith, Baillie Gifford’un potansiyel teknoloji şirketlerine yatırım yapma geçmişine sahip olduğunu, Tesla, Google, Amazon ve AirBnb dahil son 20 yılın en büyük teknolojiye sahip şirketlerinden bazılarının erken yatırımcıları olduklarını da sözlerine ekledi. Bildirildiği üzere, C Serisi turuna katılan diğer oyuncular arasında, dünyanın dört bir yanından diğer yatırımcıların katılım gösterdiği DST Global, Lightspeed Ventures ve VY Capital‘in ortakları da vardı. Yatırım turu, şirkete 5.2 milyar dolar değerleme sağladı. Cryptonews.com yorum için Baillie Gifford ile iletişime geçti.___Daha fazlası için: – Kurumlar ve Perakendeler Bitcoin İçin Rekabet Ediyor – Kimin Elleri Daha Güçlü?– BlackRock 235 Milyar Dolarlık Alternatif Yatırıma Sahip ve Şimdi Bitcoin Piyasasına Giriyor– Ruffer Bitcoin’e 550 Milyon Sterlin Yatırmalarının Nedenini Açıkladı HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    16

Background

 • BİNANCE İLE %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA
- IZLEMEK ICIN LUTFEN REKLAMA TIKLAYIP BEKLEYINIZ -

Londra merkezli büyük kripto cüzdanı sağlayıcısı Blockchain.com, yüksek profilli bir yatırımcı olan İngiliz varlık yönetimi şirketi Baillie Gifford'un şirketin en son C Serisi finansman turunda yaklaşık 100 milyon dolar yatırım yaptığını açıkladı.

Kaynak: Adobe / prima91Tur geçen ay tamamlandı, ancak Blockchain.com'un CEO'su ve Kurucu Ortağı Peter Smith, bu hamleyi henüz duyurarak, bunun şirketin bugüne kadarki en büyük tek yatırımını temsil ettiğini belirtti.1908 yılında kurulan ve merkezi İskoçya'nın Edinburgh şehrinde bulunan Baillie Gifford, firmanın şu anda dünya çapında bir müşteri tabanı için uzman öz sermaye, sabit gelir ve çok varlıklı portföylerde yaklaşık 325.8 milyar İngiliz Sterlini (443.5 milyar dolar) yönettiğini ve danışmanlık yaptığını söylüyor. Baillie Gifford, hepsi şirketin bünyesinde çalışan 46 ortağa aittir.Belki de geciken duyuruya biraz ışık tutan Smith, Baillie Gifford'un "dikkat çekmekten sakındığını, titiz standartlara sahip olduğunu" ve Blockchain.com'un son 300 milyon dolarlık finansman turuna katılımlarının "bir kripto şirketine ilk yatırımlarından birini" temsil ettiğini söyledi."Bu, dengeli ve çeşitlendirilmiş bir perakende/kurumsal işletmenin önümüzdeki yıllarda inanılmaz bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu da doğrular" diyen Smith, Baillie Gifford'un potansiyel teknoloji şirketlerine yatırım yapma geçmişine sahip olduğunu, Tesla, Google, Amazon ve AirBnb dahil son 20 yılın en büyük teknolojiye sahip şirketlerinden bazılarının erken yatırımcıları olduklarını da sözlerine ekledi.Bildirildiği üzere, C Serisi turuna katılan diğer oyuncular arasında, dünyanın dört bir yanından diğer yatırımcıların katılım gösterdiği DST Global, Lightspeed Ventures ve VY Capital'in ortakları da vardı. Yatırım turu, şirkete 5.2 milyar dolar değerleme sağladı.Cryptonews.com yorum için Baillie Gifford ile iletişime geçti.
___
Daha fazlası için: 
- Kurumlar ve Perakendeler Bitcoin İçin Rekabet Ediyor - Kimin Elleri Daha Güçlü?
- BlackRock 235 Milyar Dolarlık Alternatif Yatırıma Sahip ve Şimdi Bitcoin Piyasasına Giriyor
- Ruffer Bitcoin'e 550 Milyon Sterlin Yatırmalarının Nedenini Açıkladı
HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb
İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Oyun Haber

www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.