Doge Coin’in Çılgın Olduğunu Düşünüyormusunuz? | BaksanaBaksana.Com baksanabaksana.com
 1. Doge Coin’in Çılgın Olduğunu Düşünüyormusunuz?

  Doge Coin’in Çılgın Olduğunu Düşünüyormusunuz?

  1080P Türkçe Dublaj


  HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA

  YOUTUBE KANALIMIZ
  Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makale Cryptonews Anlaşmaları Serisinin bir parçasıdır ve bu teklifin sponsoruyla birlikte bir tanıtım makalesi olarak yazılmıştır. Şirketinizin okuyucularımızla paylaşmak istediğiniz özel bir promosyonu varsa, sizi bize ulaşmaya davet ediyoruz. Birlikte inşa edelim! Ayın Bahsi size Kripto Para Birimi destekli Merkeziyetsiz Poker olan CoinPoker tarafından sunulmaktadır. Dogecoin’in çılgın olduğunu düşünüyorsanız, SefeMoon’a göz atmalısınız. 30 gün önce SafeMoon’a 100 dolarlık yatırım yapmış olsaydınız, şu anda 600.000 dolarınız olacaktı…. %6000 arttı! SafeMoon nedir? SafeMoon, her bir işlemde üç işleve odaklanan merkezi olmayan finans (DeFi) tokenidir: Yansıma, LP edinimi ve Yakım. SafeMoon protokolü, RFI token ekonomisinin ve otomatik likidite oluşturma protokolünün bir kombinasyonudur. 20 Nisan 2021’de 24 saatlik işlem hacmi 150 milyon dolardı. CoinGecko’ya göre, bildirilen dolaşımdaki arzı 1,000,000,000,000,000,000’dur (yani 1 katrilyon!). Kripto traderları bu coini izlemeye devam ederken, bu bizim için ayın bahsi! Kripto para birimi şu anda PancakeSwap, BitMart, WhiteBit ve BakerySwap’de işlem görüyor. SafeMoon 8 Mart 2021’de piyasaya sürüldü ve non-fungible token (NFT) borsasının yanı sıra yardım projeleri ve kripto eğitim uygulamaları geliştirmeyi planlıyor. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. CoinPoker ve Cryptonews, finansal danışman değildir ve okuyucunun bu makalede bahsedilen dijital varlıklara yatırım yapmasını önermemektedir. Her hafta 3.000 USDT’lik bir indirim kazanın! CoinPoker‘de oynayın ve Galactic Grinders Leaderboard promosyonuyla verilen ödüllerde 3.000 USDT’nin üzerinde bir pay kazanın.   HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    17

Background

 • BİNANCE İLE %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA
- IZLEMEK ICIN LUTFEN REKLAMA TIKLAYIP BEKLEYINIZ -

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makale Cryptonews Anlaşmaları Serisinin bir parçasıdır ve bu teklifin sponsoruyla birlikte bir tanıtım makalesi olarak yazılmıştır. Şirketinizin okuyucularımızla paylaşmak istediğiniz özel bir promosyonu varsa, sizi bize ulaşmaya davet ediyoruz. Birlikte inşa edelim!

SafeMoon
Ayın Bahsi size Kripto Para Birimi destekli Merkeziyetsiz Poker olan CoinPoker tarafından sunulmaktadır.Dogecoin'in çılgın olduğunu düşünüyorsanız, SefeMoon'a göz atmalısınız. 30 gün önce SafeMoon'a 100 dolarlık yatırım yapmış olsaydınız, şu anda 600.000 dolarınız olacaktı.... %6000 arttı!

SafeMoon nedir?

SafeMoon, her bir işlemde üç işleve odaklanan merkezi olmayan finans (DeFi) tokenidir: Yansıma, LP edinimi ve Yakım.SafeMoon protokolü, RFI token ekonomisinin ve otomatik likidite oluşturma protokolünün bir kombinasyonudur.20 Nisan 2021'de 24 saatlik işlem hacmi 150 milyon dolardı. CoinGecko'ya göre, bildirilen dolaşımdaki arzı 1,000,000,000,000,000,000'dur (yani 1 katrilyon!). Kripto traderları bu coini izlemeye devam ederken, bu bizim için ayın bahsi!Kripto para birimi şu anda PancakeSwap, BitMart, WhiteBit ve BakerySwap'de işlem görüyor. SafeMoon 8 Mart 2021'de piyasaya sürüldü ve non-fungible token (NFT) borsasının yanı sıra yardım projeleri ve kripto eğitim uygulamaları geliştirmeyi planlıyor.Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. CoinPoker ve Cryptonews, finansal danışman değildir ve okuyucunun bu makalede bahsedilen dijital varlıklara yatırım yapmasını önermemektedir.Her hafta 3.000 USDT'lik bir indirim kazanın! CoinPoker'de oynayın ve Galactic Grinders Leaderboard promosyonuyla verilen ödüllerde 3.000 USDT'nin üzerinde bir pay kazanın.

 

HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb
İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Oyun Haber

www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.