Dubai Üzerinden Yeni Bitcoin ETF Yatırımcıları Gelecek | BaksanaBaksana.Com baksanabaksana.com
 1. Dubai Üzerinden Yeni Bitcoin ETF Yatırımcıları Gelecek

  Dubai Üzerinden Yeni Bitcoin ETF Yatırımcıları Gelecek

  1080P Türkçe Dublaj


  HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA

  YOUTUBE KANALIMIZ
  Amerika Birleşik Devletleri hala ilk Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunu (ETF) tanıtmayı beklerken, Orta Doğu ise Dubai’de lansmanın eşiğinde olan bir fonla ondan önce davranmaya hazır görünüyor. Kaynak: Adobe/Cara-Foto İhraççı, halihazırda iç pazarda kripto ürünlerini piyasaya süren Kanadalı kripto yatırım yöneticisi 3iQ olacak. Şirketin CEO’su Fred Pye, Bloomberg TV’ye yaptığı açıklamada firmasının Nasdaq Dubai borsasındaki listelemeyle 200 milyon doların üzerinde yatırım almayı planladığını, yeni fonun sendika yöneticisinin ise yerel bir firma olan Dalma Capital Management olacağını söyledi. Pye, 3iQ’nun BAE’deki bankalarla ve “potansiyel olarak bölgedeki diğer ülkelerdeki bankalarla” çalışmak istediğini belirtti. Pye şunları söyledi: “Kuzey Amerika piyasa işlem saatlerinde işlem yapıyoruz ve Dubai işlem saatlerimizin neredeyse tam tersi.” 3iQ yerel faaliyetlerini de artırıyor ve bu yılın başlarında Toronto Menkul Kıymetler Borsası‘nda (TSE) listelenen yeni bir ETF’nin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Firma geçen yıl CoinShares ile birlikte ilk TSE Bitcoin ETF’sini piyasaya sürdü. Yine geçen yıl, Ethereum (ETH) destekli bir teklif olan 3iQ’nun Ether Fonu başlangıçta 76.5 milyon dolar toplayarak TSE’de listelendi. Pye, BTC’nin kıtlığının büyük olasılıkla önümüzdeki üç yıl içinde tokenin değerinin 100.000 dolara yükselmesine yol açacağını da sözlerine ekledi ve şöyle devam etti: “Bitcoin’in 50.000 ila 60.000 dolar bandında konsolide olduğunu görüyoruz. Bunun devam etmesini bekliyoruz.” Saatler 16:37’yi gösterirken BTC 55,170 dolardan işlem görüyor ve bir günde neredeyse %1 ve bir haftada %12 düşüşle haftalık kazançlarını %2’nin altına düşürdü. Fiyat bir yılda %708 arttı.___Daha fazlası için: – SEC Şimdi Önemli Bir Bitcoin ETF Kararı İçin Çalışıyor– BAE Finans Gözlemcisi 2022’ye Kadar Kriptoyu Düzenlemeye Hazırlanıyor HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    15

Background

 • BİNANCE İLE %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA
- IZLEMEK ICIN LUTFEN REKLAMA TIKLAYIP BEKLEYINIZ -

Amerika Birleşik Devletleri hala ilk Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunu (ETF) tanıtmayı beklerken, Orta Doğu ise Dubai'de lansmanın eşiğinde olan bir fonla ondan önce davranmaya hazır görünüyor.

Kaynak: Adobe/Cara-Foto

İhraççı, halihazırda iç pazarda kripto ürünlerini piyasaya süren Kanadalı kripto yatırım yöneticisi 3iQ olacak. Şirketin CEO'su Fred Pye, Bloomberg TV'ye yaptığı açıklamada firmasının Nasdaq Dubai borsasındaki listelemeyle 200 milyon doların üzerinde yatırım almayı planladığını, yeni fonun sendika yöneticisinin ise yerel bir firma olan Dalma Capital Management olacağını söyledi.

Pye, 3iQ'nun BAE'deki bankalarla ve "potansiyel olarak bölgedeki diğer ülkelerdeki bankalarla" çalışmak istediğini belirtti.

Pye şunları söyledi:

"Kuzey Amerika piyasa işlem saatlerinde işlem yapıyoruz ve Dubai işlem saatlerimizin neredeyse tam tersi."

3iQ yerel faaliyetlerini de artırıyor ve bu yılın başlarında Toronto Menkul Kıymetler Borsası'nda (TSE) listelenen yeni bir ETF'nin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Firma geçen yıl CoinShares ile birlikte ilk TSE Bitcoin ETF'sini piyasaya sürdü.

Yine geçen yıl, Ethereum (ETH) destekli bir teklif olan 3iQ'nun Ether Fonu başlangıçta 76.5 milyon dolar toplayarak TSE'de listelendi.

Pye, BTC'nin kıtlığının büyük olasılıkla önümüzdeki üç yıl içinde tokenin değerinin 100.000 dolara yükselmesine yol açacağını da sözlerine ekledi ve şöyle devam etti:

"Bitcoin'in 50.000 ila 60.000 dolar bandında konsolide olduğunu görüyoruz. Bunun devam etmesini bekliyoruz."

Saatler 16:37'yi gösterirken BTC 55,170 dolardan işlem görüyor ve bir günde neredeyse %1 ve bir haftada %12 düşüşle haftalık kazançlarını %2'nin altına düşürdü. Fiyat bir yılda %708 arttı.
___
Daha fazlası için: 
- SEC Şimdi Önemli Bir Bitcoin ETF Kararı İçin Çalışıyor
- BAE Finans Gözlemcisi 2022'ye Kadar Kriptoyu Düzenlemeye Hazırlanıyor

HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb
İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER VİDEOLAR
SON YORUMLAR
Oyun Haber

www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.