Ocean, veri sağlayıcıları ve veri tüketicileri arasındaki iletişimin ya doğruda | BaksanaBaksana.Com baksanabaksana.com
 1. Ocean, veri sağlayıcıları ve veri tüketicileri arasındaki iletişimin ya doğruda

  Ocean, veri sağlayıcıları ve veri tüketicileri arasındaki iletişimin ya doğruda


  HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA

  YOUTUBE KANALIMIZ
  🌊 Ocean, veri sağlayıcıları ve veri tüketicileri arasındaki iletişimin ya doğrudan ya da pazar yerleri gibi uygulamalar aracılığıyla merkeziyetsiz bir şekilde nasıl yapılabileceğini tanımlayan bir protokoldür. 🔄 #OCEAN token kazanmak için #BinanceLearnAndEarn etiketi ile Paylaşın https://t.co/1aRXK5S24t Ocean Protocol’ün sunduğu temel ürünler hakkında daha fazla bilgiye Ocean Academy’deki Ocean 101’den ulaşabilirsiniz: https://t.co/UOWCjQHqIl . . . . . . . . #binance #etkinlik #bitcoin #kripto #kriptopara #kazan #cekilis #blockchain #coin #win #telegram #twitter #kampanya HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    18

Background

 • BİNANCE İLE %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA
- IZLEMEK ICIN LUTFEN REKLAMA TIKLAYIP BEKLEYINIZ -

🌊 Ocean, veri sağlayıcıları ve veri tüketicileri arasındaki iletişimin ya doğrudan ya da pazar yerleri gibi uygulamalar aracılığıyla merkeziyetsiz bir şekilde nasıl yapılabileceğini tanımlayan bir protokoldür.🔄 #OCEAN token kazanmak için #BinanceLearnAndEarn etiketi ile Paylaşın https://t.co/1aRXK5S24tOcean Protocol'ün sunduğu temel ürünler hakkında daha fazla bilgiye Ocean Academy'deki Ocean 101'den ulaşabilirsiniz: https://t.co/UOWCjQHqIl ....... .#binance #etkinlik #bitcoin #kripto #kriptopara #kazan #cekilis #blockchain #coin #win #telegram #twitter #kampanya


HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcbİçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER VİDEOLAR
SON YORUMLAR
Oyun Haber

www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.