Tommy Hilfiger’dan Al Gore’un iklim projesine destek

Tommy Hilfiger'dan Al Gore'un iklim projesine destek

Tommy Hilfiger’dan Al Gore’un iklim projesine destek

Merkezi ABD’de bulunan ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan “İklim Projesi”, Amerika’da ve yurtdışında, halkın iklim krizi hakkındaki farkındalığını arttırma konusunda çalışmalarına devam ediyor.

Bugüne kadar dört milyon kişiye ulaşan ve iklim krizi hakkında eğitim veren kuruluşun, Avrupa’daki ilk zirvesi, Tommy Hilfiger Grup’un katkılarıyla gerçekleştirildi.

Tommy Hilfiger, Al Gore’un “İklim Projesi” girişimini desteklemek, halkın çevre dostu ve bilinçli bir şekilde davranmaları yönünde eğitilmesi ve  motive edilmesine yardımcı olmak için, projenin Amsterdam’da gerçekleşen Avrupa Zirvesi’nde kuruluş ile birlikte çalıştı.

Eski ABD Başkan Yardımcısı ve çevre aktivisti Al Gore zirvede yaptığı konuşmada, “İklim Projesi global mevcudiyeti ile iklim krizinin çözümüne yardımcı olmak için mükemmel bir pozisyonda” dedi.

Tommy Hilfiger da büyüyen iklim krizinin kendisini derinden düşündürdüğünü ve İklim Projesi’nin bu durumu düzeltmek için gösterdiği çabaya saygı duyduğunu belirterek, “Bu nedenle dünyadaki insanların gezegeni kurtarmak için çaba sarf etmelerini teşvik edecek ilk Avrupa toplantılarına ev sahipliği yapmaktan onur duyuyorum” diye konuştu.

İklim Projesi’nin Yöneticisi Jenny Clad ise, “Birinci Avrupa eğitim oturumumuzu gerçekleştirmekten memnuniyet duyuyoruz. İklim krizi hakkında küresel bir farkındalık yaratmak ve daha yeşil bir yaşam tarzını teşvik etmek için projemizi tüm dünyaya götürme misyonumuz için bu büyük bir önem taşıyor” dedi.

Toplantı süresince, İklim Projesi ekibinin 100 Avrupa üyesi bir dizi seminere katılarak eğitim aldı. Eğitimde, Al Gore’un ödüllü filmi Uygunsuz Gerçek’i kaynak alan ekip, kendi bölgelerindeki halkı iklim konusunda bilinçlendirecek.

baksanabaksana.com

Kanalımızın URL’si: https://www.youtube.com/c/BaksanaBaksanaCom

baksanabaksana.com
gecmisegidelim.com

Sitemizdeki bütün paylaşımlar Sosyal Sitelerden alıntıdır!

Lütfen Paylaşın!


Bir cevap yazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak.