Veri DeFi’si nedir?Veri DeFi’si, verinin bir finansal varlık olarak toplumumuzd | BaksanaBaksana.Com baksanabaksana.com
 1. Veri DeFi’si nedir?Veri DeFi’si, verinin bir finansal varlık olarak toplumumuzd

  Veri DeFi’si nedir?Veri DeFi’si, verinin bir finansal varlık olarak toplumumuzd


  HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA

  YOUTUBE KANALIMIZ
  🤔Veri DeFi’si nedir? Veri DeFi’si, verinin bir finansal varlık olarak toplumumuzda kullanımını genişletmeyi amaçlamaktadır. Ocean Protocol, veriye ve veri hizmetlerine erişimi tokenlaştırmaktadır. 🔄OCEAN token kazanmak için #BinanceLearnAndEarn etiketi ile Paylaşın Blockchain üzerinde inşa edilmiş finansal hizmetlerle birlikte (DeFi) yeni bir finansal varlık sınıfı ortaya çıkmıştır: veri ve veri hizmetleri. #DeFi hakkında daha fazla bilgiye Ocean Academy’deki Veri DeFi’sine Giriş’ten ulaşabilirsiniz . . . . . . . . . . #binance #etkinlik #bitcoin #kripto #kriptopara #kazan #cekilis #blockchain #coin #askmeanything #binanceama #win #telegram #kampanya HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcb İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    14

Background

 • BİNANCE İLE %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA
- IZLEMEK ICIN LUTFEN REKLAMA TIKLAYIP BEKLEYINIZ -

🤔Veri DeFi'si nedir?Veri DeFi'si, verinin bir finansal varlık olarak toplumumuzda kullanımını genişletmeyi amaçlamaktadır. Ocean Protocol, veriye ve veri hizmetlerine erişimi tokenlaştırmaktadır. 🔄OCEAN token kazanmak için #BinanceLearnAndEarn etiketi ile PaylaşınBlockchain üzerinde inşa edilmiş finansal hizmetlerle birlikte (DeFi) yeni bir finansal varlık sınıfı ortaya çıkmıştır: veri ve veri hizmetleri.#DeFi hakkında daha fazla bilgiye Ocean Academy'deki Veri DeFi'sine Giriş'ten ulaşabilirsiniz..........#binance #etkinlik #bitcoin #kripto #kriptopara #kazan #cekilis #blockchain #coin #askmeanything #binanceama #win #telegram #kampanya


HEMEN KAYIT OL %10 DAHA FAZLA KAZANMAYA BAŞLA https://tek.link/ONcbİçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


HEMEN TIKLA KAYIT OL ve %10 DAHA FAZLA BİTCOİN KAZANMAYA BAŞLA
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER VİDEOLAR
SON YORUMLAR
Oyun Haber

www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.