Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Netflix Türkiye yeni hamlesini yaptı

Netflix Türkiye yeni hamlesini yaptı

  Mart 5, 2020

  25 Okunma

Netflix Türkiye bir açıklama yapmış ve yeni üyeler kazanmak için farklı kampanyalar düzenleyeceğini duyurmuştu. Netflix abonesi olmayanlar için filmler geliyor...

Şubat ayının ilk günlerinde Netflix’in Türkiye’de ücretsiz deneme süresini kaldırdığını duyurmuştuk. 30 günlük ücretsiz deneme süresinin kaldırılmasının ardından Netflix Türkiye bir açıklama yapmış ve yeni üyeler kazanmak için farklı kampanyalar düzenleyeceğini duyurmuştu. Şimdi ise bu kampanyalardan ilgi ortaya çıktı. Netflix abonesi olmayanlar için filmler geliyor.

Hakan Muhafız 3. sezon başlangıç tarihi açıklandı!

Hakan Muhafız 3. sezon başlangıç tarihi açıklandı!

Netflix’in Türk yapımı dizisi Hakan Muhafız global adıyla The Protector için yeni sezon tarihi göründü. Hakan Muhafız 3. sezon tarihi için gelecek ayı beklememiz gerekiyor.

Netflix abonesi olmayanlar da izleyecek

30 günlük deneme süresinin kaldırılmasının ardından Netflix Türkiye yeni kampanyalara odaklandı. Bu kampanyaların ilk meyvesi de Twitter üzerinden duyuruldu. Netflix abonesi olmayanlar için müjdeli haber geldi. Atılan tweete göre, 9 Mart’a kadar “To All The Boys I’ve Loved Before” filmini Netflix abonesi olmayanlar ve Netflix hesabı bulunmayanlar da izleyebilecek. Böylece daha önce hiç Netflix kullanmamış kullanıcılar da Netflix’i ücretsiz bir şekilde deneyimlemiş olacak.

Havada aşk kokusu var! To All The Boys I’ve Loved Before filmini 9 Mart’a kadar Netflix hesabı olmaksızın tüm Türkiye’de herkes izleyebilir! #ToAllTheBoys pic.twitter.com/Dm1LcYBfEx

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) February 12, 2020

Netflix Türkiye’nin ilerleyen zamanlarda başka filmler için de benzer bir kampanya yürütebileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca, farklı bir Netflix deneyimi oluşturmak için de çalışan ekip bu konudaki yeni çalışmalarını da netleştikçe paylaşmaya devam edecek.

Siz, Netflix’in bu kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce platformun daha fazla abone çekmesine yardımcı olur mu? Görüşlerinizi lütfen aşağıda belirtin. 

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde sadece FRAGMAN Yayını yapılmaktadır! Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
Reklamlar
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: