“The Batman” ve “Matrix 4″ün Vizyon Tarihleri Ertelenecek Mi? | Online Oyunlar baksanabaksana.com Online Oyunlar
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

“The Batman” ve “Matrix 4″ün Vizyon Tarihleri Ertelenecek Mi?

“The Batman” ve “Matrix 4″ün Vizyon Tarihleri Ertelenecek Mi?

  Mart 29, 2020

  85 Okunma

Üretime ara veren filmlerin vizyon tarihlerinin ertelenmesi gündemde..

Matt Reeves’in her uyarlaması gişe rekorları kıran “Batman” filmi için Variety tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre, Coronavirüs pandemisinden kaynaklanan mevcut üretim duruşu nedeniyle, vizyon tarihinin de ertelenmesi muhtemel. Rapor, The Batman, Matrix 4 ve Red Notice dahil olmak üzere, üretimi askıya almak zorunda kalan birkaç yüksek profilli filmden bahsediyor.

Batman’ın şu anki vizyon tarihi olan 25 Haziran 2021’e planlandığı gibi yetişme ihtimali yüzde 25 olarak görülüyor. Reeves, yaklaşık yedi haftalık çekim takvimini, salgın nedeniyle üretim durdurulmadan önce neredeyse tamamlamıştı. Bu arada, Matrix 4, 21 Mayıs 2021’de vizyonda olacak ve post-prodüksiyon aşamasının sarkması nedeniyle büyük olasılıkla bu tarih ertelenecek. Böyle bakıldığında, yönetmen Lana Wachowski’nin filmini bitirmek için Reeves’ten bile daha az zamanı var diyebiliriz. 

Warner Bros.’un Rawson Marshall Thurber imzalı ve büyük bütçeli aksiyon filmi Red Notice’e gelince; Yıldızlar Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds zaten Atlanta’da iki aydır çekim yapıyorlardı. Netflix filmleri genellikle yıl boyunca süren bir pazarlama kampanyasına sokmaz ama bu film, platformun yıl sonundan önceki ilk planı. Şirket, Mission Impossible 7’nin vizyon tarihini ise değiştirdi. Çünkü, Christopher McQuarrie ve Tom Cruise, Coronavirüs tarafından sert bir şekilde vurulmadan önce üretimini geciktirmemek için İtalya’nın Venedik kentinde çekimlere başlamak üzereydi.

Öte yandan Disney, haziran ayında Marvel’in Doctor Strange devam filmini çekmeye başlayabilme planlarıyla ilerliyor, planda şimdilik bir değişiklik yok ve uzaktan da olsa ön üretim devam ediyor. Tabii ki, henüz kesin bir karar verilmedi ama büyük ihtimalle Warner Bros., The Batman, Matrix 4 ya da iki filmin birden tarihini erteleyecek. 

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

www.baksanabaksana.com: Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden baksanabaksana.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
%d blogcu bunu beğendi: