Mobil Uygulama İle Para Kazan

Mobil Uygulama İle Para Kazan

Mobil uygulama ile para kazanmakmı istiyorsunuz? İnternetten para kazanmakmı istiyorsunuz? ParaKazan mobil uygulamalarımız PlayStore’de Hemen videomuzu izleyin ve alttaki linklerden uygulamamızı indirip sizde para kazanmaya başlayın!

Ödeme kanıtlarımıza mutlaka göz atınız

ParaKazan ve ParaKazanPRO

Videomuz

ParaKazanPRO Uyulama Linkimiz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.para.kazanPRO

Parakazan Linkimiz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.para.kazan2019

Yazar: Admin

ParaKazan ve ParaKazanPRO Mobil Uygulama Geliştiricisi Video yükleyerek, Video izleyerek, Video beğenerek, Videolara yorum yaparak, Video indirerek, İnternetten para kazanmak ve  Mobil uygulama ile para kazanmak istiyorsanız alttaki linklerimizi kontrol etmenizi öneririz. Ödeme kanıtlarımız için uygulamadaki ödeme kanıtları videomuza ve alttaki linkten bakabilirsiniz. ÖDEME KANITLARI ParaKazanPRO Uygulamamız için TIKLAYIN! ParaKazan Uygulamamız için TIKLAYIN!

2 thoughts on “Mobil Uygulama İle Para Kazan

 • Gizem ferah tüfenkçioglu

  (Haziran 5, 2019 - 12:58)

  Teorik olarak ödeme kanıtları gercek olamaz ilk uyelerinden biriyim ve para cekme limitini ilk once 5000 tl sonra da 10000 simdi de 15000 puan toplayinca yapiyosunuz bari bu videoya reklam videosu demeyin

   Admin

   (Haziran 5, 2019 - 19:06)

   Parakazan mobil uygulamamızda, 1200 puan ve 6.000 puan limiti ekledik. Bunun sebebi ise, kullanıcılar 5000 puan üstü ödeme talep ediyorlar. bu durumda 5000 puan üstünü gönderemiyoruz. açıklamarda belirttiğimiz gibi 5000 puan katları ödeme yapıyoruz dememize rağmen 5000 puanın üstünde talep ediliyor.

   ikincisi ise, bizim uygulamalarımızın amacı, reklam gelirlerinin bir kısmını üyelerimiz ile paylaşmaktır. bugün 1000 tl gelir olsa bunun yarısını üyelerimiz ile paylaşırız. geliri olmayan bir uygulamanın veya geliri olmayan bir sitenin size para kazandırması mümkünmü? amacımız kazanmak ve kazandırmaktır. reklam gelirleri %0.2 iken yinede puanları mümkün olduğunca üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu yüzden biz bu web sitesini kurdukki gelir artsın puanlarda artsın.

   Pro uygulamasıda yukarda yazdıklarım ile aynıdır. ödeme eşiğinin artması ise, pro uygulamamız diğer uygulamadan farklıdır. diğer uygulamamızda video indirmeye puan yoktur. pro uygulamamızda var. diğer uygulamamızda video beğen puanı yoktur. Proda var.

   hiç bir kullanıcıya ödeme yapmama gibi bir durumumuz olmadı. umarım açıklayıcı olmuştur.

Bir Cevap Yazın